Tüm Çalışmalarım Grafik Tasarım Sosyal Medya Web Tasarım Afiş Tasarım

Ben Kimim?

Çok uzun zamandır Kpop ve Kdrama ile ilgileniyorum. Ne zaman boş vaktim olsa hemen bir kdrama izlemeye koşuyorum. Kore hayranı değilim sadece Kore Pop ve Kore Dramaya ilgi duyuyorum uzun süredir takip ettiğim için kültürlerini kendime yakın bulduğum bazı yönler yok değil ama yemek kültürlerini sevmiyorum.

Kore Pop’a gelirsek; Bigbang’in çıkış yaptığı zamanları hatırlıyorum YG’nin ne kadar eziyet ettiğini, nasıl zorlandıklarını çok net hatırlıyorum GD olmasa YG ne yapacak gerçekten bilmiyorum. Her neyse o zamanlar 2PM ve 2NE1’i çok fazla takip ederdim derken geldik bu günlere 10 yıldan fazladır belki takip ettiğim idoller arasında tek aşık olduğum grup BTS. Hiçbir grubun fandomuna girmedim ama BTS’i gördüğüm ilk zamanlar bu kadar içten ve samimi grup olur mu ya diye sorguluyordum sonra değişirler ilk zamanları ya görürüm birkaç yıl sonra dediğim zamanlar oldu ama beni her defasında şaşırttılar. Hiçbir Kore pop grubuna benzemiyorlar farklılar, özeller. Fandomlarına çok fazla değer veriyorlar. Blogumda sık sık BTS ve tek tek üyeler hakkında paylaşımlar yapacağım. Böyle bir grubu ölmeden önce tanıdığım için kendimi şanslı buluyorum ^-^

Gelelim Kore Dramaya ne zaman tanıştığımı hatırlamıyorum ama herkes gibi ilk dizim Boys Over Flowers olmadı ilk izlediğim diziyi gerçekten hatırlamıyorum ama her dizileri olmasada dizi konusunda gerçekten çok başarılar. Oyunculuklarına diyecek tek kelimem yok, eleştiri yapmayı çok severim ama bana malzeme vermiyorlar. Yine bloğumda izlediğim diziler hakkında eleştiriler ve yorumlar yapacağım.

Ve son olarak bana gelirsek, İstanbul da yaşayan bir ARMY’im. Lütfen beni sevin ve bana iyi bakın ♥